Szukamy programisty/ki aplikacji mobilnych z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem16 września 2024 Bez kategorii

Budujemy nową aplikację mobilną biblioteki internetowej Wolne Lektury na Android i iOS. Preferujemy użycie frameworku który maksymalnie uprości utrzymanie i dalszy rozwój kodu aplikacji na oba systemy — takiego jak React Native lub Flutter. Twoje zadanie będzie polegało na budowie aplikacji, we współpracy z programistą odpowiedzialnym za backend oraz resztą zespołu Wolnych Lektur.

Wolne Lektury to niekomercyjna organizacja pożytku publicznego. Nasza biblioteka https://wolnelektury.pl/ udostępnia za darmo e-booki w różnych formatach i audiobooki. Aplikacja ma służyć do czytania i słuchania książek oraz obsługiwać podstawowe funkcjonalności społecznościowe.

Będziesz miał/-a okazję uczestniczyć w procesie projektowym w zróżnicowanym, interdyscyplinarnym zespole, dołączyć do ciekawego, pożytecznego projektu społecznego, i włożyć swój wkład w rozwój wolnego oprogramowaniawolnej kultury.

Praca wymaga dużej samosterowności i dobrej organizacji pracy. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę lub nawiązanie współpracy z osobą prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą. Praca w trybie hybrydowym: dwa dni biurowe i trzy dni pracy zdalnej lub innym wspólnie uzgodnionym. Duże i jasne biuro jest dogodnie położone 100 m od stacji metra Centrum w Warszawie

Jesteśmy przyjazną i elastyczną organizacją, życzliwie traktującą specjalne potrzeby pracowników (elastyczne godziny pracy, dni świąteczne i urlopy) i ich różne sytuacje życiowe.

Aplikacje należy wysyłać do 23 września na adres fundacja@wolnelektury.pl z tytułem e-maila zaczynającym się od [PRACA]. W wiadomości prosimy o załączenie CV wraz z komentarzami (projekty które zrealizowaliście wraz z funkcją i zakresem obowiązków, typ produktów/projektów z którymi mieliście do czynienia, znajomość narzędzi, największe osiągnięcia itp.). Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę (zdalnie) w terminie 30 września-4 października.