Rozwijamy aplikację Wolne Lektury. Weź udział w ankiecie i pomóż nam zmienić się na lepsze18 lutego 2021 Wolne Lektury

W ramach projektu dyplomowego grupa studentów z Uniwersytetu SWPS pomaga nam opracować nowe rozwiązania, po których wdrożeniu korzystanie z aplikacji Wolne Lektury będzie wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Serdecznie zapraszamy byłych i aktualnych użytkowników aplikacji Wolne Lektury do udziału w badaniu na temat jej funkcjowania. Bardzo istotne jest dla nas kompleksowe poznanie Waszej opinii na ten temat.

Badanie będzie polegało na przeprowadzeniu rozmowy z użytkownikiem, przez Internet lub telefon. Udział w niej jest anonimowy, bezpłatny i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz ochrony danych osobowych.

Wszystkie osoby, które chciałyby podzielić się swoją opinią, zapraszamy do kontaktu pod adresem swpsux2021@gmail.com.

1. Studenci przeprowadzający projekt skontaktują się z wybranymi osobami telefonicznie lub mailowo i umówią na rozmowę.
  2. Rozmowa nie powinna zająć więcej niż 45 minut.
  3. Ze względu na złożoność projektu zostaną Państwo poproszeni o możliwość nagrywania głosu w czasie rozmowy.

Dzięki Państwa pomocy mamy możliwość rozwijać i udoskonalać aplikację Wolne Lektury – jeden z największych, otwartych i dostępnych za darmo projektów czytelniczych w Polsce!

Ważne! Jeśli znają Państwo osobę, która chciałaby wziąć udział w ankiecie – będzie nam miło, jeśli przekażą Państwo informację dalej.

Dziękujemy i zachęcamy do kontaktu!