Paulina Holtz Ambasadorką Wolnych Lektur8 września 2020 Towarzystwo Przyjaciół Wolnych Lektur Wolne Lektury

Z przyjemnością informujemy, że do grona Ambasadorów Wolnych Lektur dołączyła Paulina Holtz, aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, którą można spotkać w warszawskich teatrach. Witamy na pokładzie!

Podróże są wspaniałe. Poznawanie świata jest wspaniałe. Innych kultur, ludzi, miejsc. Sycenie duszy przepięknymi widokami. Dla wielu z nas ten rok to bolesne zetknięcie z ograniczeniem naszej podróżniczej wolności. Ale są książki! Te przewodniki po wyobraźni. Te magiczne przedmioty do przenoszenia się w czasie i przestrzeni. Jednak i one nie są dostępne dla każdego… dlatego miejsca takie jak Wolne Lektury są bezwzględnie potrzebne. To port lotniczy skąd każdy, niezależnie od wieku i zawartości portfela może wyruszyć na poszukiwanie przygody.  – mówi Paulina Holtz, która wspiera działania Wolnych Lektur i pomaga nam rozwijać bibliotekę. Od kilki tygodni w bibliotece dostępny jest Tajemniczy ogród w wersji audio, który wspólnie nagraliśmy.

A czy Wy już wsparliście Wolne Lektury? To bardzo proste – wystarczy kliknąć tutaj: https://wolnelektury.pl/towarzystwo/.