Posłuchaj poezji Safony – publikujemy nowy audiobook!16 lipca 2020 Audiobooki Wolne Lektury

Bardzo miło nam poinformować, że na Wolnych Lekturach pojawił się audiobook z poezją Safony. Wiersze przeczytała dla Was aktorka Paulina Holtz. Nagranie zostało w całości sfinansowane przez naszych Czytelników i Czytelniczki.

Bardzo dziękujemy wszystkim Czytelnikom i Czytelniczkom Wolnych Lektur, którzy sfinansowali zarówno publikację ebooka, jak i realizację audiobooka z wierszami Safony. Pliki dźwiękowe dostępne są w formatach MP3 i OGG Vorbis, można ich wysłuchać również bezpośrednio na naszej stronie oraz w aplikacji. Nagranie jest dostępne na Licencji Wolnej Sztuki.

Chcesz wesprzeć czytelnictwo i wspomóc działalność Wolnych Lektur? Dołącz do Towarzystwa Przyjaciół Wolnych Lektur i zyskaj dostęp do przedpremierowych publikacji! Zapraszamy także do wzięcia udziału w zrzutce na nowe, wolne tłumaczenie „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego!