Nowe audiobooki na Wolnych Lekturach!12 maja 2020 Audiobooki Wolne Lektury

Dzięki współpracy z Mariuszem Rzepką, który prowadzi stronę #TataMariusz, katalog audiobooków Wolnych Lektur powiększył się właśnie o kilkanaście pozycji dla dzieci!

#TataMariusz to strona poświęcona bajkom, baśniom, wierszom, autorom, ale przede wszystkim dzieciom. Mariusz Rzepka, jej twórca, mówi o sobie: „Jestem dumnym tatą i właśnie to zmotywowało mnie do wystartowania projektu „Czyta: #TataMariusz” oraz wszystkiego, co z nim związane. Nagrywam wiersze, czytanki i treści edukacyjne, fragmenty książek i lektury – dla Ciebie i własnego spełnienia.” Część nagrań zamieszczonych na stronie powstała na podstawie tekstów opublikowanych na Wolnych Lektur. Od dziś są one dostępne na wolnej licencji dla Czytelników i Czytelniczek biblioteki.

Katalog Wolnych Lektur powiększył się o następujące nagrania: