Konkurs Cybernautów – został tydzień na zgłoszenie szkoły!23 listopada 2018 Cybernauci Konkurs

Czy pamiętacie o V – ostatniej – edycji Konkursu Cybernautów? Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 30 listopada 2018 roku!

Wszystkie szkoły, które wzięły udział w projekcie Cybernauci, a później przeprowadziły własne działania promujące bezpieczeństwo w Internecie, zapraszamy do udziału w Konkursie! Do wygrania sprzęt elektroniczny dla szkoły.

Przypominamy jak wziąć udział w konkursie

Zadaniem konkursowym jest zorganizowanie w szkole działań promujących świadome korzystanie z internetu i technologii informacyjno-komunikacyjnych. Prześlijcie nam relację, w której opiszecie swoje działania i uzupełnijcie ją zdjęciami i filmami – pokażcie w atrakcyjny sposób, jak bardzo chcecie być bezpieczni w sieci.

Krok po kroku:

• Zapoznajcie się z regulaminem konkursu.
  • Zorganizujcie dodatkowe działania, mające na celu promocję bezpiecznego korzystania z sieci i nowych technologii i angażujące wszystkie grupy objęte projektem: uczniów, nauczycieli i rodziców. W prowadzonych działaniach warto korzystać z materiałów edukacyjnych stworzonych przez fundację.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy, w którym opiszecie swoją inicjatywę.

Szukacie inspiracji?

Ciągle poszerzamy naszą bazę Dobrych Praktyk, w której publikujemy opisy działań konkursowych jakie zostały przeprowadzone w poprzednich edycjach konkursu. Szukaj inspiracji : https://cybernauci.edu.pl/dobre-praktyki/

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” finansowanego ze środków Ministra Edukacji Narodowej