III Konkurs Cybernautów – dziękujemy za zgłoszenia3 kwietnia 2018 Cybernauci Edukacja cyfrowa Edukacja Medialna Konkurs

Dziękujemy za wszystkie przesłane relacje konkursowe! Bardzo się cieszymy, że temat bezpieczeństwa w sieci jest dla Was tak ważny! Każda szkoła, która zgłosiła się do konkursu, zorganizowała dodatkowe działania angażując przy tym swoją społeczność szkolną.

W ramach Konkursu Cybernautów w szkołach:

• odbywały się spektakle i pokazy filmów,

• wystawy prac uczniów,

• pogadanki i warsztaty,

• konkursy plastyczne,

• festyny rodzinne,

• powstawały plakaty, gazetki szkolne, ulotki, fraszki i rymowanki na lekcjach polskiego,

• dedykowane szkolne strony internetowe,

• audycje radiowe, pokaz mody, gry edukacyjne i wiele innych działań

Teraz kolej na komisję konkursową! Spośród przesłanych zgłoszeń jury wyłoni trzech laureatów, którzy otrzymają cenne nagrody : projektory multimedialne, aparaty cyfrowe lub tablety. Przy wyborze laureatów komisja nie będzie uwzględniała poziomu edukacyjnego szkoły. Podczas oceny zgłoszonych prac, komisja będzie brała pod uwagę: oryginalność inicjatywy, zaangażowanie różnych grup społeczności szkolnej oraz jakość i estetykę zgłoszonej relacji.

Będziemy Was informować o kolejnych etapach pracy komisji konkursowej.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem zaangażowania szkół! 🙂