III Konkurs Cybernautów7 lutego 2018 Cybernauci Konkurs

Działaj w swojej szkole i weź udział w III edycji Konkursu Cybernautów! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 marca 2018 roku.

Szkoły, które ukończyły warsztaty prowadzone w ramach projektu „Cybernauci” mają szansę na udział w III Konkursie Cybernautów i wygranie sprzętu elektronicznego.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zadaniem konkursowym jest zorganizowanie w szkole działań promujących świadome korzystanie z internetu i technologii informacyjno-komunikacyjnych. Prześlijcie nam relację, w której opiszecie swoje działania i uzupełnijcie ją zdjęciami i filmami – pokażcie w atrakcyjny sposób, jak bardzo chcecie być bezpieczni w sieci!

Krok po kroku:

• Zapoznajcie się z regulaminem konkursu.
  • Zorganizujcie dodatkowe działania, mające na celu promocję bezpiecznego korzystania z sieci i nowych technologii i angażujące wszystkie grupy objęte projektem: uczniów, nauczycieli i rodziców. W prowadzonych działaniach warto korzystać z materiałów edukacyjnych stworzonych przez fundację.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy, w którym opiszecie swoją inicjatywę.

Szukacie inspiracji?

Poznajcie zwycięzców poprzedniej edycji Konkursu i zobaczcie co działo się w ich szkołach  lub dajcie się zainspirować korzystając z naszej bazy Dobrych Praktyk

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: https://cybernauci.edu.pl/konkurs/

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” finansowanego ze środków Ministra Edukacji Narodowej