Wydrukuj sobie Wolne Lektury!5 września 2017 Wolne Lektury

Od początku istnienia biblioteki uważnie wsłuchujemy się w uwagi i sugestie naszych Czytelników, które skrupulatnie analizujemy. Wychodząc naprzeciw naszym odbiorcom, dajemy Wam nowe narzędzie. Wspólnie z firmą Ridero IT Publishing uruchomiliśmy „Druk na żądanie”. Od dziś możecie mieć papierowe wydania Wolnych Lektur na swojej półce w domu, a tym samym wspierać rozwój biblioteki!

Wielokrotne pytania od Czytelników o to, czy można kupić papierowe wydania naszych książek, skłoniły nas do podjęcia prac nad tym rozwiązaniem. Od teraz jeśli zechcecie mieć na półce nasze wydanie Trzech muszkieterów, W pustyni i w puszczy lub innej książki, wystarczy tylko kilka kliknięć i za kilka dni będziecie trzymać w dłoniach tom ulubionej lektury. Dzięki usłudze „Druk na żądanie” można wydrukować książkę w jednym egzemplarzu!

Dajemy Wam dziś możliwość wydrukowania prawie 200 tytułów – na stronie biblioteki przy każdym z nich znajdziecie guzik „Druk na żądanie z Ridero”, po kliknięciu którego zostaniecie przekierowani na stronę zakupu książki. A tutaj już tylko kilka krótkich kroków dzieli Was od zakupu. Ofertę będziemy stale powiększać – chcemy, żeby każdy mógł wydrukować swoją ulubioną wolną lekturę.

Decydując się na wydrukowanie egzemplarza naszej książki, będziecie wspierać rozwój Wolnych Lektur – cały zysk ze sprzedaży będziemy przeznaczać na powiększanie zasobów i rozwój serwisu.

Cena książki w druku cyfrowym jest zależna od liczby stron. Przed dokonaniem zakupu należy się upewnić, czy zaproponowana przez nas cena jest atrakcyjna.

Życzymy Wam przyjemnej wolnej lektury w nowym wydaniu!