Rejestracja na CopyCamp 2017 otwarta!24 lipca 2017 CopyCamp Prawo Kultury Wydarzenia

Czy prawo autorskie wpływa na Twoje życie? Jaki jest związek pomiędzy prawem autorskim a kulturą, edukacją, nauką, technologią, zdrowiem a nawet żywnością? Szukaj z nami odpowiedzi na konferencji CopyCamp 2017, która w tym roku odbywa się pod hasłem „The Internet of Copyrighted Things”. Zapraszamy 28-29 września 2017 r. do Kina Praha w Warszawie.

CopyCamp to cykliczne wydarzenie organizowane od 2012 r. To konferencja o prawie, ale nie jest to konferencja prawnicza. Chcemy pokazać, że o prawie autorskim powinni rozmawiać i dyskutować nie tylko prawnicy. Przez ostatnie 5 lat udało nam się uczynić z tego wydarzenia największą konferencję o społecznych i ekonomicznych aspektach prawa autorskiego w Europie. Przez ten czas umożliwiliśmy wymianę idei ponad 250 prelegentom z całego świata.

Podczas tegorocznej edycji będziemy rozmawiać o praktycznym znaczeniu praw wyłącznych w ramach następujących ścieżek tematycznych: modele biznesowe, digitalizacja dziedzictwa, sztuka nowych mediów, Internet Rzeczy (autonomiczne samochody, inteligentne domy, elektronika ubieralna), maszynowa analiza tekstów i danych, projektowanie, innowacyjność i otwarte zasoby w medycynie i rolnictwie.

Rejestracja: https://copycamp.pl/contact/register/.

Po zarejestrowaniu się zapraszamy do obejrzenia filmu promującego tegoroczną edycję konferencji.

Uwaga: tegoroczna edycja konferencji odbywać się będzie wyłącznie w języku angielskim.