Znamy laureatów pierwszej edycji Konkursu Cybernautów!28 kwietnia 2017 Cybernauci Edukacja Medialna Konkurs

Zakończyły się obrady komisji w ramach pierwszej edycji Konkursu Cybernautów. Bardzo się cieszymy, że tak wiele szkół kontynuowało tematy cyberbezpieczeństwa, reagowania na zagrożenia w sieci oraz bezpiecznego korzystania z internetu i TIK.

Cieszymy się, że temat edukacji medialnej jest tak ważny w Waszych szkołach! Spośród przesłanych zgłoszeń komisja wyłoniła trzech laureatów oraz dodatkowo przyznała dwa wyróżnienia.

Oto nasi laureaci :
?
I MIEJSCE  Gimnazjum Nr 1 w Rabie Wyżnej
? II MIEJSCE  Szkoła Podstawowa im. ks. bpa. Franciszka Jaczewskiego w Górkach-Grubakach
? III MIEJSCE  Szkoła Podstawowa Nr 8 w Cieszynie
✨ Wyróżnienia trafiają do: Gimnazjum im. prof. Jerzego Kondrackiego oraz Szkoły Podstawowej w Cmolasie.  Wszystkim laureatom Konkursu gratulujemy!

Więcej informacji na stronie projektu „Cybernauci” : http://cybernauci.edu.pl/znamy-laureatow-konkursu-cybernautow/