Poszukujemy Kierownika/Kierowniczki biura7 lutego 2017 Bez kategorii

Fundacja Nowoczesna Polska zatrudni osobę na stanowisku kierownik/kierowniczka biura. Oferujemy pracę w dynamicznej organizacji pozarządowej, będącej liderem zmian w sferze technologii informacyjnych, nowoczesnej edukacji i promowania dostępu do wiedzy. Praca w centrum Warszawy. W pakiecie uczciwe wynagrodzenie (30003500 zł netto, umowa o pracę), pozyskiwanie nowych umiejętności, +10 punktów do karmy za wkład w lepsze jutro.

Do zadań na tym stanowisku będą należeć:

• codzienne tworzenie i archiwizowanie dokumentacji według wytycznych zawartych w umowach z grantodawcami i sponsorami (środki instytucjonalne, z funduszy europejskich oraz prywatne) oraz biurowych standardów;
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej;
  • przygotowywanie dokumentów księgowych i personalnych dla biura rachunkowego, w tym umów, rachunków i opisywanie faktur;
  • bieżąca kontrola realizowanych budżetów projektowych oraz ostateczne rozliczanie projektów według wymagań grantodawców i sponsorów;
  • monitoring dokumentacji pracowniczej;
  • współzarządzanie sprawami administracyjnymi i zakupami biurowymi;
  • formułowanie oficjalnych pism do urzędów;
  • realizacja innych prac zleconych związanych z funkcjonowaniem biura organizacji.

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia w pracy biurowej oraz w rozliczeniu projektów pochodzących ze środków z budżetu państwa, funduszy europejskich i od sponsorów;
  • samodzielności i doskonałej organizacji pracy;
  • zaangażowania, odpowiedzialności i dokładności;
  • umiejętności szybkiego uczenia się i komunikatywności;
  • znajomości języka angielskiego;
  • znajomości prawa pracy i/lub podstaw rachunkowości;
  • referencji od poprzednich pracodawców.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego opisującego doświadczenia zawodowe związane z ogłoszeniem oraz referencji na adres: fundacja@nowoczesnapolska.org.pl do 22 lutego 2017r. W tytule maila prosimy wpisać „Rekrutacja biuro – imię i nazwisko”.