Weź udział w konkursie Misja – książka!15 września 2016 Konkurs Wolne Lektury

Konkurs: Misja - książka!Fundacja Nowoczesna Polska oraz Ridero IT Publishing – inteligentny system wydawniczy dla niezależnych autorów – zapraszają do udziału w ogólnopolskim turnieju literackim dla szkół ponadpodstawowych. Konkurs: Misja – książka! został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Już od dziś szkoły, które chcą wziąć udział w konkursie, mogą przesłać swoje zgłoszenie! Formularz dostępny jest na stronie konkursu.

Jesteś nauczycielem? Zachęć swoich uczniów do udziału w konkursie! Jesteś uczniem? Zbierz kolegów i koleżanki, pokażcie swój talent literacki i zawalczcie o nagrody!

Konkurs „Misja – książka!” skierowany jest do uczniów i nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Polsce. Jego celem jest rozwijanie i wspieranie zainteresowań czytelniczych wśród młodzieży. Młodzi Autorzy, dzięki pomocy i wsparciu zaangażowanego w „misję” nauczyciela, piszą opowiadania i projektują książkę od pierwszej do ostatniej strony w Inteligentnym Systemie Wydawniczym Ridero. W konkursie mogą wziąć udział zespoły uczniów składające się od 3 do 10 osób. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Szczegółowy opis konkursu oraz regulamin i harmonogram znajdują się na stronie internetowej konkursu.

Konkurs organizowany jest wspólnie przez fundację Nowoczesna Polska i Ridero IT Publishing, inteligentny system wydawniczy dla niezależnych autorów.

Kontakt:
e-mail: konkurs@ridero.pl;
tel. (12) 881 29 26; w dni robocze w godz. 10 -15.