Nowi Trenerzy Edukacji Medialnej28 grudnia 2015 Edukacja cyfrowa Edukacja Medialna

EM_zrzutGrono trenerów i trenerek edukacji medialnej powiększa się! 21 osób, które wzięły udział w projekcie Trenerzy Edukacji Medialnej otrzymuje Certyfikat Trenera Edukacji Medialnej fundacji Nowoczesna Polska.

W tym zaszczytnym gronie witamy:

• Annę Równy z Mazowieckiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli;
  • Beatę Malentowicz z Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu;
  • Katarzynę Piątek z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wieliczce;
  • Katarzynę Zwolińską z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle;
  • Honoratę Kałucką z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna;
  • Katarzynę Urbanowicz z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy „Przystanek Książka”;
  • Annę Niemczyk z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie;
  • Katarzynę Heród z Miejskiej Biblioteki Publicznej „Galeria Książki” w Oświęcimiu;
  • Arkadiusza Łapkę z PiMBP „Biblioteka pod Atlantami” w Wałbrzychu;
  • Elżbietę Smoczyńską z Biblioteki w Jaworze;
  • Ilonę Siodłowską-Spasiuk z Biblioteki Publicznej w Solcu Kujawskim;
  • Annę Szeląg z Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu;
  • Marzenę Czubę;
  • Dariusza Macieja Walczaka z Mobilnego Centrum Animacji „APO-COŚ” (Akademia Pasjonata i Odkrywcy – Ciekawy Obywatel Świata)
  • Joannę Jaskólską z Barwnej Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży w Białej Podlaskiej;
  • Agnieszkę Szeląg z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu;
  • Małgorzatę Trąmpczyńską z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie;
  • Karolinę Kowal z Miejskiej Biblioteki Publicznej  im. Jana Pawła II w Opolu;
  • Dagnę Kruszewską-Mach  z Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszynie;
  • Justynę Brzozowską-Uchnast z Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. J. Lelewela w Pułtusku;
  • Cecylię Leonik z gminnej pracowni animacji kultury w Sowlanach.

Do uzyskania Certyfikatu konieczne było wzięcie udziału w 3-dniowym szkoleniu poświęconemu głównie rozwojowi kompetencji trenerskich oraz przeprowadzenie zajęć z edukacji medialnej, omawianych podczas superwizji z doświadczonym trenerem. Końcowym etapem zmagań był egzamin sprawdzający wiedzę z zakresu edukacji informacyjnej, medialnej i cyfrowej, jak również umiejętność stosowania jej w przygotowywaniu zajęć dla różnych grup odbiorców.

Świeżo certyfikowanym Trenerom i Trenerkom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu ciekawych edukacyjno-medialnych wyzwań.

Osoby zainteresowane udziałem w podobnych projektach w przyszłości prosimy o zapisanie się na newsletter serwisu Edukacja Medialna. Polecamy również korzystanie z materiałów, zgromadzonych w sekcji Dla Trenera, a zwłaszcza:

Patronat honorowy: Platforma Kultury. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

NCK_platforma-kultury_logo-zNCK_kolor-webMKiDN