MILER – wyniki18 grudnia 2015 Edukacja Medialna Konkurs

pucharZnamy już wyniki konkursu MILER, ogłoszonego przez fundację Evens i fundację Nowoczesna Polska, na najlepszy materiał edukacyjny z zakresu edukacji medialnej i informacyjnej.

Decyzją internautów:

Celem konkursu było zaprezentowanie najlepszych praktyk w tworzeniu materiałów wspierających edukację medialną, a także zachęcenie organizacji działających w tym obszarze do dzielenia się swoimi zasobami i promowania swoich działań w skali międzynarodowej. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podzielenie się z nami materiałami edukacyjnymi. Zapraszamy do korzystania z platformy milpeer.eu, wykorzystywania udostępnionych materiałów oraz dodawania nowych.

Media and Information Literacy Platform for Exchanging Educational Resources (MIL/PEER) to narzędzie do tworzenia, tłumaczenia i publikowania materiałów edukacyjnych opracowane przez Fundację Evens i fundację Nowoczesna Polska. Pozwala organizacjom na wspólną pracę nad materiałami edukacyjnymi: w ramach swojego zespołu lub we współpracy z inną organizacją możesz zarządzać etapami pracy, edytować materiał, śledzić zmiany i wprowadzać komentarze.

Fot. Scott Maxwell @Flickr, CC BY-SA 2.0