Śródmieście Działa – Święto Inicjatyw Społecznych już 13 czerwca!9 czerwca 2015 Wydarzenia

plakat-02-06Już w najbliższą sobotę, 13 czerwca, odbędzie się druga edycja pikniku „Śródmieście działa – Święto Inicjatyw Społecznych”. Zapraszamy Was w godz. 12-17 na skwer i do lokalu Warsztatu Warszawskiego przy Pl. Konstytucji 4 w Warszawie. Fundacja Nowoczesna Polska po raz drugi spotka się tam z mieszkańcami Warszawy.

„Śródmieście działa” to święto organizacji pozarządowych, które działają na terenie warszawskiego Śródmieścia. W organizację tegorocznej edycji zaangażowało się 40 śródmiejskich instytucji oraz organizacji pozarządowych. Podczas wydarzenia będzie można nauczyć się żonglować i puszczać bańki mydlane z dziećmi, grać w klasy, gumę i bierki, szukać swojej ścieżki serca (i kariery), oswajać się z instrumentami, rozwiązywać quizy o Warszawie, grać w szachy i robić wiele, wiele innych ciekawych rzeczy!

W godz. 16-17 na placu przed Warsztatem będziecie mogli spotkać się z przedstawicielami Fundacji i bliżej poznać nasze działania i projekty. Szczegółowy harmonogram znajduje się na ulotce. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Głównymi organizatorami wydarzenia są Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych prowadząca Warsztat Warszawski oraz Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego w dzielnicy Śródmieście.

Realizacja pikniku jest współfinansowana ze środków Urzędu m.st. Warszawy.