Czytamy Wszędzie – materiały promocyjne dla bibliotek30 września 2014 Wolne Lektury Wydarzenia

Zrzut ekranuW ramach akcji Czytamy Wszędzie materiały promujące czytelnictwo trafią do ponad pięciuset bibliotek w całej Polsce.

Trwa wielka wysyłka materiałów promocyjnych w ramach kampanii promującej czytelnictwo – Czytamy wszędzie. Nasze paczki trafią do ponad pięciuset bibliotek szkolnych w całej Polsce.

Jeśli chcielibyście również otrzymać od nas przesyłkę, koniecznie napiszcie do nas wiadomość z adresem szkoły lub biblioteki. Wśród materiałów promocyjnych znajdziecie plakaty, pocztówki, ulotki i specjalną tabliczkę informującą o działającej 24h na dobę bibliotece Wolne Lektury.

Nie możemy się doczekać, aż przesyłki trafią w Wasze ręce!

Pocztówki i infografiki można bezpłatnie pobierać, drukować, przerabiać i dzielić się nimi – wszystkie można pobrać bezpłatnie ze strony Wolnych Lektur.

Materiały udostępniamy na licencji CC BY-SA Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.

wielka-wysyłka

Kampania jest realizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020 przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Materiały promocyjne zostały sfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Narodowego Centrum Kultury.