Znamy już Finalistki i Finalistów Wielkiego Turnieju Edukacji Medialnej10 marca 2014 Edukacja Medialna Konkurs

WTEM_maly_1Publikujemy pełną listę finalistów i finalistek Wielkiego Turnieju Edukacji Medialnej. Zdecydowaliśmy, że w zawodach finałowych weźmie udział  12 uczestników II etapu konkursu.

Kapituła Wielkiego Turnieju Edukacji Medialnej, w trakcie długich i nieco burzliwych obrad wybrała 12 z 20 nadesłanych projektów konkursowych. Autorzy, którzy zdobyli minimum 60 punktów na 100 możliwych, wezmą udział w zawodach finałowych, które odbędą się 11 kwietnia w Warszawie.

Uczestnicy wcielili się w rolę specjalistów od reklamy. Przygotowali plany kampanii promocyjnych swoich miast, miejscowości i najbliższej okolicy. Jesteśmy mile zaskoczeni ich pomysłowością oraz poziomem wykonania prac. Sprawdzanie ich było czystą przyjemnością. Nie będziemy Was trzymać dłużej w niepewności. Oto lista finalistów:

1. Patryk Jakubowski
  2. Damian Mroziński
  3. Karolina Wojtal
  4. Aleksandra Kozłowska
  5. Maciej Segiet
  6. Eliza Hędrzak
  7. Tomasz Kot
  8. Jakub Kaczorowski
  9. Klaudia Królik
  10. Kamil Jastrzębski
  11. Miłosz Niemiro
  12. Mateusz Wojcieszak

Serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że spotkamy się w trakcie trwania finału. Wszystkim uczestnikom II etapu dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście. Życzymy Wam wielu sukcesów oraz wytrwałości w realizacji swoich marzeń i pasji.