Poszukiwany/ poszukiwana25 lutego 2014 Bez kategorii

długopisFundacja Nowoczesna Polska poszukuje 2 osób do zespołu redakcyjnego tworzącego materiały dydaktyczne na stanowisko autora/autorki scenariuszy lekcji:

• 1 autora/ki scenariuszy lekcji przeznaczonych dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej
  • 1 autora/ki scenariuszy lekcji przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym

Materiały będą poświęcone zagadnieniom z zakresu edukacji medialnej i informacyjnej, które zostaną opublikowane w serwisie Edukacja Medialna jako Otwarte Zasoby Edukacyjne.

Do zadań autora/autorki będzie należało:

• opracowanie ok. 10 scenariuszy zajęć, gier i zabaw
  • wyszukiwanie informacji, literatury dodatkowej, materiałów audiowizualnych
  • ścisła współpraca z redaktorem merytorycznym
  • udział w spotkaniach zespołu redakcyjnego, które będą się odbywać średnio raz na 2 tygodnie, w siedzibie Fundacji Nowoczesna Polska w centrum Warszawy

Od kandydatek/ów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego z zakresu pedagogiki, animacji kultury, psychologii lub kierunków pokrewnych
  • doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku od 6 do 9 lat lub w wieku od 3 do 5 lat
  • doświadczenia w tworzeniu własnych materiałów edukacyjnych, scenariuszy zajęć, warsztatów i zabaw
  • znajomości metod aktywnych i warsztatu trenera/animatora
  • znajomości obowiązującej podstawy programowej

W ramach współpracy oferujemy:

• podpisanie umowy cywilno-prawnej
  • elastyczny harmonogram pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • zróżnicowane działania
  • kreatywną atmosferę pracy
  • satysfakcję ze współtworzenia innowacyjnego projektu edukacyjnego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie PDF na adres edukacjamedialna@nowoczesnapolska.org.pl w e-mailu zatytułowanym „Klasy 1-3” lub „Przedszkole”. Dokumentacja powinna zawierać:

• CV
  • przykłady stworzonych przez kandydata/kandydatkę materiałów edukacyjnych (może być link)

Prosimy również o umieszczenie adnotacji dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Informujemy, że zgłoszenia przyjmujemy do 9 marca 2014 r. Aplikacje, które wpłyną po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Fot. Alan Jakub, Flickr, CC BY 2.0