Ale odlot! Dostaliśmy Rakietę Otwartości!20 czerwca 2013 Edukacja Medialna Wydarzenia

zdjęcie nagordy rakieta otwartościWczoraj, 20 czerwca, na urodzinach Creative Commons Polska, dostaliśmy nagrodę – Rakietę Otwartości. Bardzo się cieszymy, ponieważ został doceniony nasz projekt Edukacja Medialna, który nieprzerwanie się rozwija… ale o tym wkrótce!

Creative Commons Polska skończyło już 8 lat. Impreza odbyła się w klubokawiarni państwomiasto. Uświetniły ją wystąpienia związane z tematem przewodnim – sztuką ludową i koncert. Były też rozmowy, dużo śmiechu i… wręczenie nowych nagród, Rakiet Otwartości.

Rakiety Otwartości są przyznawane osobom i organizacjom, które najaktywniej działają na rzecz otwartości. W tym roku zwycięzców wytypowało Jury w składzie:

• Hanna Wróblewska z Zachęty, Narodowej Galerii Sztuki (laureatka pierwszego Otwieracza)
  • Anna Cieplak i Agnieszka Muras ze świetlicy Krytyki Politycznej w Cieszynie (również laureatki Otwieracza)
  • Weronika Czyżewska z Ogólnopolskiej Federacji Pozarządowych (działaczka ruchu Obywatele Kultury)

Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia. Nagroda, po obejrzeniu jej przez cały nasz fundacyjny zespół, spocznie na honorowym miejscu. Będzie nas zachęcać do dalszej pracy i wzbijania się wysoko ponad trudności i ograniczenia, z którymi zmagamy się na co dzień. Dziękujemy!