Praca dla programistki/programisty – dołącz do nas!4 lutego 2013 Bez kategorii

Szukamy programistki lub programisty do rozwoju projektów Fundacji Nowoczesna Polska, m.in. Wolnych LekturPrawa Kultury.

Wymagania:

• Znajomość języka Python (mile widziane doświadczenie z Django).
  • Znajomość podstaw przetwarzania XML (używamy XSLT, XPath).
  • Samodzielność, kreatywność, zdolność uczenia się.

Używamy narzędzi takich jak: Git, Fabric, Nginx, Gunicorn, Celery, Jenkins, CAS – ich znajomość to dodatkowy plus.

Praca w siedzibie Fundacji w samym centrum Warszawy, w pełnym wymiarze czasu, ambitna, rozwijająca i niezbyt stresująca. Pozwala na zdobycie unikatowego doświadczenia przy innowacyjnym, otwartym projekcie. Wynagrodzenie w wysokości 6-9 tys. zł. brutto (zależnie od kwalifikacji), prywatna opieka medyczna. Dodatkowo +10 do karmy za wkład do wolnego oprogramowania, wolnej kultury i powszechnego szczęścia, a także codziennie rano płatki śniadaniowe i mleko w pakiecie socjalnym.

CV, przykłady własnego kodu oraz linki do zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres fundacja@nowoczesnapolska.org.pl do 20 lutego.