Kolejne wiersze Tetmajera na Wolnych Lekturach11 października 2012 Nowe publikacje Wolne Lektury

LIVING IN ANOTHER WORLDTym razem publikujemy następujące wiersze Kazimierza Przerwy-Tetmajera:

Na wiosnę, Rycerz, Pour passer le temps, Na pamiątkę, Słońce, Sierpniowe złote muchy…, Salamandra, Rzeka mistyczna, Pusty okręt, Psyche, Przez turnie, pustki…, Potok symboliczny, Pod Portici, Podczas wiatru z Tatr, Pochwała dawnej dzielności greckiej, Orzeł, Nimfy, O Greku, co znalazł złoty hełm, Refleksja.

Na Wolnych Lekturach dostępny jest zbiór ponad siedemdziesięciu wierszy poety, które można bezpłatnie pobierać na urządzenia mobilne i czytniki.

Za redakcję literacką i techniczną dziękujemy Pawłowi Koziołowi oraz zespołowi praktykantek z polonistyki: Aleksandrze Mikołajczyk, Marii Ługowskiej, Małgorzacie WrzesieńDagmarze Desce.