Bezpieczeństwo w sieci – szkolenie dla pracowników i wolontariuszy NGO3 lutego 2011 Szkolenia Wydarzenia

Diagram Venna, prywatność i internmet, brak części wspólnejFundacja Nowoczesna Polska zaprasza na cykl darmowych szkoleń z zakresu wykorzystywania nowych technologii w codziennej pracy organizacji dla pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych. Pierwsze szkolenie poświęcone będzie podstawom bezpieczeństwa w sieci i odbędzie się 9 lutego 2011 w Warszawie o godz. 17:30 .

Zapraszamy wszystkich pragnących podszkolić się lub podzielić swoją wiedzą co dwa tygodnie w środowe popołudnia. Szkolenia odbywać się będą w sali komputerowej (można też przynieść własne laptopy), postaramy się, aby technikalia były zrozumiałe i przydatne zarówno dla użytkowników Linuxa, jak i Windowsa. Cykl odzwierciedla wewnętrzne potrzeby szkoleniowe Fundacji,  wierzymy jednak, że takie warsztaty przydadzą się też innym osobom z sektora.

Każde szkolenie będzie trwać 2-3 godziny. Liczba miejsc jest ograniczona. Szkolenia są prowadzone wolontarystycznie przez ekspertów z Fundacji i są bezpłatne, prosimy jednak o udział w składce na materiały szkoleniowe i poczęstunek.

Prosimy o mailowe zgłoszenia chęci udziału w szkoleniach z wypisanymi szkoleniami, w których chce się wziąć udział (wybranych lub wszystkich) na adres mailowy: kamil.sliwowski@nowoczesnapolska.org.pl

Pierwsze szkolenie: bezpieczeństwo w sieci (9.02.2010 środa, godzina 17:30)

* Podstawy bezpieczeństwa przeglądarki i komunikacji w sieci
* Narzędzia ochrony