"Ojciec Goriot" Balzaca na Wolnych Lekturach6 marca 2009 Wolne Lektury

Z przyjemnością informujemy, że portal Wolne Lektury wzbogacił się o trzeci tom słynnej „Komedii ludzkiej” Honoriusza Balzaca„Ojca Goriot”. Jest to jednocześnie debiut Balzaca na Wolnych Lekturach. Zapraszamy do czytania!

Pragniemy także zachęcić wszystkich naszych wolontariuszy/ki oraz użytkowników/ki do dalszej, twórczej pracy nad utworem, czyli do opatrywania fragmentów tekstu odpowiednimi motywami i tematami literackimi oraz dodawania własnych przypisów. Do dalszego opracowywania utworu zaprszamy na roboczą stronę „Ojca Goriot” znajdującą się na platformie wiki. Jeśli chciał(a)byś przyłączyć się do ekipy redaktorów/ek-wolontariuszy/ek, zgłoś się do nas – klikając tutaj znajdziesz wszystkie informacje jak możesz się zgłosić oraz w jakiego rodzaju pracach redaktorskich potrzebujemy Twojej pomocy.