O naszych projektach w "Meritum"2 lutego 2009 Koalicja Otwartej Edukacji Media Wolne Lektury Wolne Podręczniki

W najnowszym wydaniu mazowieckiego kwartalnika edukacyjnego „Meritum” można znaleźć artykuły dotyczące prowadzonych przez nas projektów. W dziale „Innowacje pedagogiczne” są teksty poświęcone Wolnym Lekturom (pt. „Wolne Lektury – szkolna biblioteka na miarę XXI wieku”), Czytamy SłuchającWolnym Podręcznikom (pt. „Wolne Podręczniki – innowacja teraz”).

Ponadto w numerze pojawiły się także artykuły związane tematycznie z Koalicją Otwartej Edukacji. Zob. „Otwarte Materiały Edukacyjne” autorstwa Jarosława Lipszyca i Władysława Majewskiego.

Pismo, przedstawiające nowości edukacyjne, wydawane jest przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i adresowane przede wszystkim do nauczycieli różnych poziomów nauczania.